Pas super paraqitjes kundër Bayernit, Rashica sërish titullar për Werder Bremen

  • 27 prill 2019 - 14:58
Pas super paraqitjes kundër Bayernit, Rashica sërish titullar për Werder Bremen

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fortuna Düsseldorf e Werder Bremen.

Pas eliminimit nga Kupa e Gjermanisë, Werderi do të tentojë të arrijë objektivin e shumë dëshiruar, zonën Europa League.

Bremen aktualisht, me 4 ndeshje të mbetura deri në fund, gjendet në pozitën e tetë, 4 pikë larg zonës Europa League, që mbahet nga Hoffenheim.

Rashica, që në Kupë shënoi dhe asistoi kundër Bayern Munich, është sërish titullar për Werder Bremen.

Fortuna Düsseldorf:

Image

Werder Bremen:

Image

(Kosova Sot)