Kjo është paga e çmendur që e kërkon Neymari nga Barcelona dhe Real Madridi

  • 23 gusht 2019 - 22:21
Kjo është paga e çmendur që e kërkon Neymari nga Barcelona dhe Real Madridi

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura.

Fjala është për Neymarin, e ardhmja e të cilit edhe më tutje është në pikëpyetje.

Kjo për shkak se asnjëra prej skuadrave nuk po arrin asesi të dakordohet me PSG-në për ndonjë marrëveshje finale eventuale.

(Kosova Sot Online)