Azerbajxhani – Kroacia, startojnë Modric, Perisic e Brozovic

  • 09 shtator 2019 - 17:35
Azerbajxhani – Kroacia, startojnë Modric, Perisic e Brozovic

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Azerbajxhanit dhe Kroacisë.

Pas fitores së madhe 4-0 kundër Sllovakisë, Kroacia do të kërkojë të rrëmbejë sërish tri pikë, për të luftuar për pozitën e parë në Grupin E, që ndajnë pozitën e parë me Hungarinë, me nga nëntë pikë.

Image

(Kosova Sot Online)