Çekia vs Kosova, starton pjesa e dytë

  • 14 nëntor 2019 - 21:47
Çekia vs Kosova, starton pjesa e dytë

Ka startuar ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës në ‘Doosan Arena’, që do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”.

Te Kosova, përzgjedhësi Bernard Challandes ka nisur pjesën e dytë me një ndryshim në përbërje. Besar Halimi zëvendësoi Anel Rashkajn.

(Kosova Sot Online)