Kosova në epërsi kundrejt Çekisë

  • 14 nëntor 2019 - 21:52
Kosova në epërsi kundrejt Çekisë

Atdhe Nuhiu shënon gol, dhe Kosova kalon në epërsi  kundrejt Çekisë, pas 50 minuta lojë.

Ai shënoi me kokë pas një harkimi të Florent Hadërgjonajt.

(Kosova Sot Online)