Futbollisti i Southampton i shënon Arsenalit dhe feston si Cristiano Ronaldo

  • 23 nëntor 2019 - 17:43
Futbollisti i Southampton i shënon Arsenalit dhe feston si Cristiano Ronaldo

Southampton ka rikthyer epërsinë kundër Arsenalit

Në minutën e 71-të, Ward-Prowse ka befasuar vendasit në “Emirates” duke shënuar për 1-2.

Ai fillimisht dështoi nga pika e bardhë, por vrapo menjëherë për ta zënë topin dhe për ta dërguar në rrjet, dhe për të festuar në fund si Cristiano Ronaldo.

(Kosova Sot Online)