Bundesliga – Rashica ka punë me Schalken, Berisha me Bayernin

  • 30 maj 2020 - 09:32
Bundesliga – Rashica ka punë me Schalken, Berisha me Bayernin

Teksa të gjitha ligat tjera janë në pritje të rinisjes së sezonit, Bundesliga vazhdon me xhiron e 29.

Gjatë ditës së sotme, në kuadër të xhiros së 29 në Bundesliga, do t’i shohim në fushë Milot Rashicën dhe Valon Berishën.

Werder Bremen i Rashicës do të ketë punë me Schalken, sfidë që do të zhvillohet nga ora 15:30.

Në anën tjetër, Fortuna Düsseldorfi i Valon Berishës do të ketë punë me Bayern Munich, sfidë që do të zhvillohet në “Allianz Arena” nga ora 18:30.

(Kosova Sot Online )