Derbi Tottenham – Arsenal sonte

  • A.P /
  • 12 korrik 2020 - 16:51
Derbi Tottenham – Arsenal sonte

anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Tottenham dhe Arsenal.

Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka janë të paprekshëm në formacionin e Mikel Artetës që sot do të tentojë ta mposhtë Jose Mourinhon me taktikat e Pep Guardiolës, nga i cili mund të ketë mësuar shumë për portugezin gjatë kohës sa ishte te Man City,.

(Kosova Sot Online)