Amir Rrahmani debuton me Napolin

  • E.K /
  • 29 gusht 2020 - 13:47
Amir Rrahmani debuton me Napolin

Pritjes së gjatë i ka ardhur fundi.

Amir Rrahmani, kapiteni i Kombëtares së Kosovës, tashmë ka zbritur në fushë për herë të parë me fanellën e klubit të ri, Napoli.

Ai debutoi ditën ë djeshme në miqësoren që Napoli e fitoi 11-0 kundër L’Aquila.

Amiri Luajti 45 minuta në pjesën e dytë dhe bëri paraqitje të kënaqshme. 

(Kosova Sot Online)