Tërbimi dhe mllefi i Munishit kalojnë në ofendime të rënda: “Unë jam baba, m’i rrofshi b***t”

  • S.A /
  • 14 dhjetor 2020 - 10:16
Tërbimi dhe mllefi i Munishit kalojnë në ofendime të rënda: “Unë jam baba, m’i rrofshi b***t”

Ta shohësh Ismet Munishin të tërbuar dhe të mllefosur me gjyqtarët mund të jetë e zakonshme, por zemërimi i tij i ka tejkaluar kufijtë duke kaluar në fyerje dhe ofendime të rënda në rrjetet sociale.  

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, është lëshuar në një seri ofendimesh në llogarinë e vet në rrjetin social Facebook dhe ka shkuar edhe më larg duke shkëmbyer komente fyese me ndjekësit e vet.

Burim i mllefit të tij të paparë është humbja e dytë e skuadrës së tij në tri ndeshjet e fundit ndaj dy rivalëve të drejtpërdrejt për titull në Superligë.

(Kosova Sot Online )