Manchester City e nis mbarë

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 21:43
Manchester City e nis mbarë

Man City e ka nisur sfidën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Të besuarit e Pep Guardiolës e duan kreun e Premierligës dhe janë rrugës disa minuta për ta arritur atë.

Në sfidën që po zhvillohet në këto momente, City po e mposhtë 1-0 në udhëtim WBA-në.

Golin e ka shënuar Ilkay Gundogan në minutën e gjashtë,

(Kosova Sot Online)