Werner i hapur për t’u larguar nga Chelsea

  • A.P /
  • 23 korrik 2021 - 21:21
Werner i hapur për t’u larguar nga Chelsea

Timo Werner e ka lënë të hapur mundësinë e largimit nga Chelsea pas vetëm një viti.

Sulmuesi gjerman nuk e ka gjetur veten sa duhet në “Stamford Bridge” dhe nuk po ndihet rehat aty.

Prandaj, mediumi “90 minuten” raporton se përfaqësuesi gjerman është duke e kërkuar një sfidë të re.

Ai ua ka bërë të ditur vendimin drejtuesve të klubit, të cilët tash do të mundohen ta sistemojnë diku tjetër.

Transferimi i Wernerit nga Bundesliga në Premierligë kishte bërë bujë të madhe.

Por, ai ishte vetëm hije e lojtarit që ishim mësuar ta shihnim në kampionatin gjerman.


(Kosova Sot Online)