Kumbulla starton për Romën

  • A.P /
  • 21 tetor 2021 - 18:08
Kumbulla starton për Romën

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Bodo/Glimt dhe Romës.

Nga minuta e parë është hedhur në fushë mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla.

(Kosova Sot Online)