Liverpooli sërish me Mane, Salah e Jota – formacionet zyrtare

  • S.A /
  • 04 dhjetor 2021 - 16:23
Liverpooli sërish me Mane, Salah e Jota – formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Wolves dhe Liverpoolit.

Jurgen Klopp, në mungesë të Firmimos, ka hedhur në fushë sërish Jotan, Salahun dhe Manen, që po kalojnë nëpër një formë të mirë.

(Kosova Sot Online )