Rrahmani përsëri shënon për skuadrën e tij

  • A.P /
  • 23 janar 2022 - 16:32
Rrahmani përsëri shënon për skuadrën e tij

Napoli është duke fituar 4-1 kundër Saloritanas dhe Amiri ka shënuar golin e tretë të kësaj ndeshje.

Kapiteni i Kosovës ka shënuar në minutën e 47 pas asistimit të Dries Mertens.

(Kosova Sot Online)