Çereku i parë: Trepça, bindëse ndaj Pejës

  • A.P /
  • 19 May 2022 - 21:04
Çereku i parë: Trepça, bindëse ndaj Pejës

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Pejës dhe Trepçës në palestrën “Karagaçi”.

Rezultati pas 10 minutave të parë është 12:23 në të mirë të mitrovicasve.

Mysafirët e dominuan tërësisht ndeshjen në çerekun e parë dhe tani kanë avantazh prej 11 pikëve.

Në rast fitoreje sonte, Trepça do të kualifikohej në finalen e madhe të play-offit, aty ku do të ndeshej me Yllin. 


(Kosova Sot Online)