Ronaldo shënon gol ndaj Ganës

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 18:24
Ronaldo shënon gol ndaj Ganës

Cristiano Ronaldo ka shënuar gol në ndeshjen e Portugalisë ndaj Ganës në kuadër të Kupës së Botës.

Sulmuesi vetë e fitoi 11-metërshin dhe vetë e ekzekutoi.

Tash për tash rezultati është 1-1.

 

(Kosova Sot Online)