“Grushta dhe dru kokës”, të moshuarit rrahin të riun

  • 13 korrik 2019 - 10:19
“Grushta dhe dru kokës”, të moshuarit rrahin të riun

Ky është momenti kur disa të moshuar rrahin një të ri. 

Në pamjet filmike do të shikoni grupin e të moshuarve se si godasin me grushta dhe shkopinj kokës adoleshentin. 

Ngjarja ndodhi të dielën në një park në Wolverhampton, Angli. 

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(Kosova Sot Online)