Publikohet video tronditëse: Babait i bie fëmija nga shkelma, ai e mer me shkelma

  • G.G /
  • 19 tetor 2020 - 14:13
Publikohet video tronditëse: Babait i bie fëmija nga shkelma, ai e mer me shkelma

Është nga ato videot që e shikon dhe e shikon përsëri dhe me të vërtetë nuk e beson se mund të ketë prindër të tillë.

Videoja tregon një baba i cili shkelmon në rrugë fëmijën e tij në rrugë pse ai ra nga motori.

Incidenti ndodhi në qytetin Yichang në provincën Hubei të Kinës në 16 tetor dhe videoja me sa duket u mor nga një shofer i një automjeti pas motoçikletës.

Videoja tregon vajzën e vogël që bie nga motoçikleta, ndërsa babai i tij vazhdon udhëtimin e tij.

Pastaj e vogla vrapon e trembur në autostradë për ta kapur dhe në një moment babai ndalet në të djathtë dhe për habinë e të gjithëve, në vend që ta përqafojë dhe qetësojë atë ai e shkelmon atë.

(Kosova Sot Online)