Shkenda për mashallah (Foto) - VIP - Kosova Sot
 Shkenda për mashallah (Foto)

Shkenda për mashallah (Foto)

Shkenda Dubova përveç këngëve e hireve të saj, di të na befasojë dhe me fotografitë.Por ndryshe nga herat e tjera kësaj radhe vjen me një fustan të kuq elegant me të cilin duket për mashallah.

Image

 


(Kosova Sot)

22 orë e 2 minuta më parë
16/12/18