Fjolla Morina me look të ri, ja se kë Vip ka kopjuar...(Foto) - VIP - Kosova Sot
Fjolla Morina me look të ri, ja se kë Vip ka kopjuar...(Foto)

Fjolla Morina me look të ri, ja se kë Vip ka kopjuar...(Foto)

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është një artiste goxha e suksesshme dhe një nga mamit më seksi të skenës shqiptare.

Fjollën jemi mësuar ta shohim normalisht me flokë të errëta ndërsa mbrëmjen e djeshme kjo e fundit është shfaqur si bjonde.

Ndyshimi i flokëve të Fjollës vjen vetëm pak ditë pasi Kim Kardashian ndryshoi gjithashtu ngjyrën e flokëve, për tu kthyer nga brune në bjonde .

Mos ndoshta Fjolla Morina është një fanse e Kim Kardashian? Gjithsesi sido që të jetë ngjashmëria mes dy bukurosheve seksi është goxha e madhe.

jani1.PNGjani2.jpg

(Kosova Sot)

15 orë e 54 minuta më parë
14/12/18