- VIP - Kosova Sot
Lori dhe Sara Hoxha më sportive se kurrë, pa ‘makeup’ dhe me tuta (FOTO)

Lori dhe Sara Hoxha më sportive se kurrë, pa ‘makeup’ dhe me tuta (FOTO)

Lori dhe Sara Hoxha janë dy nga motrat më të njohura dhe të komentuara të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë tërheqin vëmendjen me stilin e tyre të veçantë të të veshurit dhe jetën luksoze. Por ditën e sotme motrat kanë vendosur të paraqiten ndryshe tek ndjekësit e tyre në ‘Instagram’. Lori ka postuar një fotografi së bashku me Sarën dhe ajo që bëri përshtypje, ishte se dy motrat ishin të shfaqura shumë thjesht pa ‘makeup’ dhe me veshje sportive. Madje këtë foto Lori ka vendosur ta shoqëroj dhe me një përshkrim komik: “Pa makeup ndonjëherë, pa sheqer asnjëherë.”

Image

 

 

(Kosova Sot)

10 orë e 3 minuta më parë
21/02/19