- VIP - Kosova Sot
Aktorja turke në prag divorci, sherri që po e çon drejt ndarjes çiftin (Foto)

Aktorja turke në prag divorci, sherri që po e çon drejt ndarjes çiftin (Foto)

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul, duket se nuk po kalon momente të mira në jetën e saj private. Prej 1 viti e gjysmë aktorja është e martuar me Kadir Dogulu, por së fundmi mediat turke raportojnë për një krizë mes tyre. Shkak është bërë një natë që Kadir ka festuar deri orët e vona me miqtë nga njëri club në tjetrin dhe Neslihan e ka pritur në shtëpi. Kjo zënkë është bërë shkak që dyshja të kalojë momente jo të mira.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

18 orë e 54 minuta më parë
19/02/19