E papritur: Heidi dhe Romeo marrin një vendim

  • A.P /
  • 25 April 2024 - 14:29
E papritur: Heidi dhe Romeo marrin një vendim

Një zhvillim i papritur ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, kanë vendosur të lënë shtëpinë pas situatës së krijuar në suitë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Teksa po hanin darkën, në gjendje të rënduar emocionale, Romeo i ka propozuar Heidit të lënë shtëpinë dhe ajo ka pranuar.

Më pas janë drejtuar për në dhomë të rrëfimit për të bërë kërkesën.

Image

(Kosova Sot Online)