BLLA, BLLA, BLLA (FOTO) - VIP - Kosova Sot
BLLA, BLLA, BLLA (FOTO)

BLLA, BLLA, BLLA (FOTO)

Gigi Hadid thotë se nuk përdor ilaçe Gigi Hadid u duk shumë e lumtur derisa ishte larguar nga apartamenti i saj në Nju- Jork.

Por, nuk ishte një nga ditët më të lehta të bukuroshes 22 vjeçe, modeles së "Vogue". Më herët, ajo në "Twitter" kishte shkruar për t'u marrë me hejterat që e kishin akuzuar se ajo përdor ilaçe për të mbetur e hollë, kështu si është. Ajo ka postuar në "Twitter", në lidhje me shëndetin. Gigi po ashtu kishte mohuar përdorimin e ilaçeve për të mbetur në këtë gjendje. 'Për ata që janë të përkushtuar të dalin me faktin përse trupi im ka ndryshuar kaq shumë me kalimin e viteve, unë kam filluar në moshën 17 dhe isha diagnostikuar me sëmundjen "Hashimoto", duke më quajtur "shumë e trashë për industrinë". Ajo ka bërë me dije se gjëndrat e saj janë ekuilibruar. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 58 minuta më parë
17/01/19