Ronela ndryshon stilin, nuk do t'a njihni si është bërë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Ronela ndryshon stilin, nuk do t

Ronela ndryshon stilin, nuk do t'a njihni si është bërë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqipëtare Ronela Hajati, e cila njihet për stiln dhe trendin e veçantë që ndjek, në profilin e saj në Instagram, ka publikuar disa fotografi ku duket totalisht e transformuar, shkruan "Kosova Sot Online", por natyrisht se ajo vazhdon të mbetet ndër fëtyrat më karizmatike të shou bizit shqiptar.

Ronela në këtë foto thotë:Çka?

 

 

 

What? @sagerimakeup @gestisaraci.sageri ????????????

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot)

1 orë e 21 minuta më parë
10/12/18