Gigi Hadid dhe Kaia Gerber - VIP - Kosova Sot
Gigi Hadid dhe Kaia Gerber

Gigi Hadid dhe Kaia Gerber

Që të dyja janë të bijat e modeleve ikonike, të cilat me shpejtësi janë duke bërë edhe vetë namin në këtë industri 

Bukuroshet Gigi Hadid dhe Kaia Gerber vërshuan si stuhi eventin "Isabel Marant" të martën, si pjesë e Javës parisiene të modës. Gigi, 22 vjeçe dhe Kaia, 16, dukeshin me të vërtetë të përkryera, meqë u paraqitën edhe me pamje të ngjashme, me veshje nga koleksioni vjeshtor i vitit 2018, të markës "Isabel Marant". Gigi gjatë mbrëmjes u paraqit me dy pamje të ndryshme, të cilat i ndihmuan që edhe më shumë të ishte në qendër të vëmendjes, gjë që edhe Gerber ia arriti, secila në mënyrën e vet. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 15 minuta më parë
15/12/18