Shkëlqimi i Rita Orës, në 'Vanity Fair Oscar Party' (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Shkëlqimi i Rita Orës, në

Shkëlqimi i Rita Orës, në 'Vanity Fair Oscar Party' (FOTO)

Këngëtarja shqipëtare, me famë ndërkombëtare,Rita Ora ndonëse nuk ka marrë pjesë në ceremonine kryesore të Oscars 2018, ajo është paraqitur mjaft e veçantë në after party: "Vanity Fair Oscar Party", shkruan "Kosova Sot Online".

E veshur me fustan të kuq, Rita Ora shkëlqente dhe për këtë zgjedhje mori shumë kritika pozitive.

Ajo shumë shpejt, ka paralajmëruar se do t'a editojë albumin më të ri, pjesë e të cilit do të jenë dy hitet e saj të fundit "Anywhere" dhe "For You" dhe albumi do të përfshijë edhe një bashkëpunim me reperen e famshme amerikane, Cardi B. 

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

7 orë e 40 minuta më parë
15/12/18