Olta Gixhari zhvishet gati e tëra

  • A.P /
  • 08 May 2024 - 22:14
Olta Gixhari zhvishet gati e tëra

Aktorja Olta Gixhari është ndër emrat më të përmendur në media rozë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo ka postuar disa foto të vjetra në Instagram, me një fizik në top formë dhe ka shkruar:

“Sa te behem prap keshtu ,deri veres tjeter do perdor fotot e veres se shkuar Silluni sikur po i shihni per here te pare keto foto ju lutem ”

Image

(Kosova Sot Online)