E dinit që këngëtari shqiptar është miku i tij më i mirë? Blero: Të dua vëllai im - VIP - Kosova Sot
E dinit që këngëtari shqiptar është miku i tij më i mirë? Blero: Të dua vëllai im

E dinit që këngëtari shqiptar është miku i tij më i mirë? Blero: Të dua vëllai im

Ata janë dy nga këngëtarët më të suksesshëm të muzikës shqiptare edhe pse në zhanre të ndryshëm. Bëhet fjalë për Bleron dhe Medën.
Por përveç kësaj ata duket se janë edhe dy miq shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Ka qenë pikërisht Blero që i ka dedikuar disa fjalë vlerësimi këngëtarit dhe mikut të tij.

“Shumë vite, shumë sakrifica, shumë mund, shumë vullnet, shumë dashni për muzikën. I dua njerëzit që nuk ndryshojnë, dhe ndër ta është Meda. Vëllai im”- ka shkruar Blero bashkangjitur fotos me mikun e tij në “Instagram”.

Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 0 minuta më parë
18/12/18