Noizy lajmëron publikimin e këngës së re, Mbretëresha - VIP - Kosova Sot
Noizy lajmëron publikimin e këngës së re, Mbretëresha

Noizy lajmëron publikimin e këngës së re, Mbretëresha

Prej kohësh reperi i njohur, Noizy ka treguar për publikun se është duke përgatitur një klip të ri. Kënga titullohet ‘Mbreteresha’ dhe është një dedikim për nënën e tij. Ndaj edhe publikimi i saj do të bëhet më 8 mars. Herë pas here ai ka publikuar foto nga klipi i këngës që duket se do të jetë shumë  i bukur dhe i suksesshëm, sigurisht duke arritur miliona klikime që në fillim. Fansat duken të ekzaltuar duke qenë klipi është kaq pranë.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

18 orë e 43 minuta më parë
14/12/18