Shkodran Tolaj vjen me 'Hero i zemrës sime' (VIDEO) - VIP - Kosova Sot
Shkodran Tolaj vjen me

Shkodran Tolaj vjen me 'Hero i zemrës sime' (VIDEO)

Për nder të 20 vjetorit të rënies heroike të komandantit legjendar Adem Jashari, dhe 20 vjetorit të Epopesë së UÇK-së, këngëtari i njohur shqipëtar Shkodran Tolaj, ka lansuar projektin e tij më të ri: Hero i zemrës time, i cili është mirëpritur nga fansat e tij, shkruan "Kosova Sot Online".

Kjo këngë e kënduar në mënyrë profesionale nga Tolaj, lirshëm mund të quhet një himn kushtuar heroit kombëtar Adem Jashari, dhe metaforikisht heronjëve të tjerë.

(Kosova Sot)

4 orë e 16 minuta më parë
11/12/18