Shikoni me kë po e kalon Ariana Fejzullahu ditën (Foto)

  • 11 janar 2019 - 15:58
Shikoni me kë po e kalon Ariana Fejzullahu ditën (Foto)

Ata janë çifti më i përfolur i estradës sonë, shkruan Kosova Sot.

Jeta e tyre private nuk la pa u komentuar për asnjë rast duke qenë se ata tërhqinin vëmendjen me paraqitjen.

Sidomos Ariana bashkëshortja e Ermalit ka marr vëmendjen me stilin dhe fotot "in" që ajo i publikon.

Ndërsa sot të dy së bashku duket bukur dhe që po kalojnë çaste të mira.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My ????

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

(Kosova Sot)