Kur Greta Koçi imitonte Mbretëreshën e muzikës: Adelina Ismailin

  • 04 prill 2019 - 21:33
Kur Greta Koçi imitonte Mbretëreshën e muzikës: Adelina Ismailin

Vitet kalojnë, megjithatë pjesa më e madhe e këngëtareve shqiptare që sot janë të suksesshme dikur e kanë pasur të preferuaren e tyre vetëm një: Mbretëreshën e muzikës shqipe Adelina Ismailin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e dëshmon edhe këngëtarja e njohur Greta Koçi, e cila përmes një vidoje kur ishte vetëm 5 vjeçare imitonte Adelinen me hit këngën "Zemrën nuk ta falë".

Image

"Kjo jam unë, 5 vjec duke kenduar dhe imituar nje nder kenget dhe kengetaret me te dashura @adelinaofficiel ..(shikoni çfare koreografie dhe çfare fytyreee)nderkohe që përball shihja ne tv Adelinen ", ka shkruar Greta Koçi në profilin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(Kosova Sot)