Flaka Krelani, pozon si 'alla' Kim Kardashian

  • 14 prill 2019 - 17:44
Flaka Krelani, pozon si 'alla' Kim Kardashian

Këngëarja gjakovare Flaka Krelani duket se pas krahasimit që i kanë bërë fansat me të famshmen Kim Kradashian, i ka shpeshtuar pozat dhe paraqitjat alla kardashian, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një fotografi, postuar së fundmi, ajo e vazhdon serinë e pozave që ngjasojnë me të famshmen e lartpërmendur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

(Kosova Sot)