Fotoja e fundit e Shyhrete Behlulit dëshmon pamjen e saj rinore

  • 04 maj 2019 - 12:47
Fotoja e fundit e Shyhrete Behlulit dëshmon pamjen e saj rinore

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan Kosova Sot Online.

Këtë herë Shyhretja ka publikuar një storie në 'Instagram' e cila shfaqet së bashku me djalin e saj Lumin dhe nipin Matinin.

E veshur në një jakne farmerke duket si vajzë e re.

Shikojeni, ju lë pa fjalë:

Image

(Kosova Sot Online)