Urimi i Adelinës për ditëlindjen e Zanfinës

  • 10 maj 2019 - 16:38
Urimi i Adelinës për ditëlindjen e Zanfinës

Për Zanfina Ismailin dita e sotme është shumë e veçantë, kjo ngase këngëtarja feston ditëlindjen.

Me rasitn e ditëlindjes, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe shoqëria.

Një urim special asaj ia bëri edhe motra, këngëtarja Adelina Ismaili, e cila kishte disa fjalë për të.

Image

 

“Urime ditëlindjen princesha ime, fituesja ime, e dashura ime e bukur, dielli im, të dua përgjithmonë. Le të festojmë”, ka shkruar Adelina.

(Kosova Sot Online)