Mimoza a je ti, që po i çmend të gjithë si me stil ashtu dhe me bukuri

  • 26 maj 2019 - 21:48
Mimoza a je ti, që po i çmend të gjithë si me stil ashtu dhe me bukuri

Sharmi i këngëtares së njohur Mimoza Mustafa, s'ka nevojë për koment, këtë e ka vërtetuar në çdo event ku ka marrë pjesë, e mos të flasim për videoklipe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar tejet glamuroze, saqë lirshëm mund të themi: Mimoza a je ti, që po i çmend të gjithë si me stil ashtu dhe me bukuri.

Image

(Kosova Sot Online)