A do të jetë ky super hiti në mes Noizyt dhe Era Istrefit

  • 21 qershor 2019 - 13:13
A do të jetë ky super hiti në mes Noizyt dhe Era Istrefit

Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme të momentit.

Ajo po bën krenarë të gjithë shqiptarët kudo në botë me hitet që publikon. 

Por siç duket pas bashkëpunimit me motrën e saj Nora Istrefi, ajo pritet të vijë në bashkëpunim me reperin e njohur shqitar Noizy.

 

Në rrjetet sociale ka qarkulluar së fundmi një video ku Era dhe Noizy shihen në një studio muzikore teksa po qëndrojnë pranë njëri-tjetrit.

Ka mjaftuar kjo dhe menjëherë është përhapur lajmi se dyshja po punon për një projekt të ri muzikor, që me siguri do të kthehet në super hit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by N O I Z Y ëOTRë (@no1zy._) on

(Kosova Sot Online)