Fejohet Ema Ismaili, ky është i dashuri i saj

  • 24 qershor 2019 - 09:37
Fejohet Ema Ismaili, ky është i dashuri i saj

Ema Ismajli është motra e dy këngëtarëve të njohura Adelinës dhe Zanfinës.

Motrat Ismaili zgjojnë thuajse gjithmonë vëmendjen e publikut. Për vite me radhë, çdo lëvizje e tyre është shndërruar në lajm.

Adelina ishte e para që e nisi rrugën e muzikës, që u pasua nga Zanfina, e cila gjithashtu ishte e sukseshme në muzikë dhe personazh i përfolur showbizi.

Ema, motra e mesme, nuk deshi të merrej me muzikë, por tregoj me shumë interes për botën e biznesit, ku edhe ishte e inkuadruar për një kohë.

Ema, vazhdon ta ruaj me xhelozi jetën e saj private, e cila është mëse në rregull.

Ky është Afrimi, i fejuari dhe personi më i rëndësishëm në jetën e Emes.

Image

(Kosova Sot Online)