“U lagëm dhe…”, Ronela ekspozon format trupore

  • 05 korrik 2019 - 10:15
“U lagëm dhe…”, Ronela ekspozon format trupore

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër personazhet e njohur të ekranit shqiptar që nuk ka komplekse.

Përveç projekteve muzikore të cilat priten mjaft mirë nga publiku, ajo shpeshherë është në qendër të vëmendjes edhe për deklaratat që bën apo për jetën private.

Por së fundmi, Ronela i ka kthyer sytë nga vetja teksa ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” foto ku shfaqet me bikini. Këngëtarja ka ekspozuar format perfekte që i ka arritur falë dietës ketogjinike që po e mban prej kohësh. 

“U lagëm dhe për këtë verë”, shkruan Ronela krahas fotografive ku shfaqet mjaft seksi.

(Kosova Sot Online)