Eni dhe Genci, super çift në dasmën e vëllait të tij!!

  • 21 korrik 2019 - 08:06
Eni dhe Genci, super çift në dasmën e vëllait të tij!!

Prej disa ditësh, Eni e kishte paralajmëruar në profilin e saj në Instagram dasmën e Orgesit dhe Norës, dhe sot, me fotot e postuara së fundi, tregoi disa momente të saj, që lënë të kuptohet fare qartë se bëhet fjalë për një event të organizuar me mjaft shije.

Vetë Genc Prelvukaj dhe Eni Koci kanë shkëlqyer në mbrëmjen e madhe të vëllait të tij, ai me një kostum elegant, ajo me një fustan blu të errët me të zezë dhe një grim aspak të rënduar.

Postimet e Enit nxjerrin në pah edhe raportin tepër të mirë që ka ajo me kunatin dhe vajzën që është tashmë, bashkëshortja e tij.

Image

 

(Kosova Sot Online)