Fjolla Morina e bënë edhe këtë, shfaqet me gjarpër në qafë

  • 03 gusht 2019 - 17:41
Fjolla Morina e bënë edhe këtë, shfaqet me gjarpër në qafë

Këngëtarja e guximshme, Fjolla Morina ka lansuar një këngë me videoklip mjaft të veçantë. Morina, së fundi në rrjetin social Instagram ka postuar një video, pjesë e së cilës është edhe në klipin e ri, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo se çka e bënë të veçantë është se, Fjolla është shafqur më një gjarpër të mbështjellur rreth qafës  së saj dhe duke kënduar. Siç duket Fjolla qenka shumë e guximshme dhe nuk ka fare frikë nga gjarpëri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

(Kosova Sot Online)