Adelina&Vali&Uliksi n'pushime, se po kalojnë për mrekulli, ua dëshmon kjo fotografi

  • 10 shtator 2019 - 16:22
Adelina&Vali&Uliksi n'pushime, se po kalojnë për mrekulli, ua dëshmon kjo fotografi

Mbretëresha e muzikës shqipe Adelina Ismaili së bashku me bashkëshortin Valin dhe djalin e tyre Uliksin, kanë preferuar që gjatë këtij muaji t'i shijonë disa ditë pushimi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Çifti ka zgjedhur bregdetin e Greqisë si destinacionin ideal për tu relaksuar.

Gjersa në një fotografi, publikuar në rrjetet sociale, shfaqen Vali e Uliksi, derisa fotografinë në mënyrë kaq artistike e realizoj, kush tjetër veçse yllit të muzikës shqipe Adelina Ismaili.

Image

(Kosova Sot Online)