Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri

  • 22 shtator 2019 - 14:01
Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri

Geti i ka lënë një koment epik kunatës së tij.

Tërmeti i ditës së djeshme në Shqipëri ka ‘pushtuar’ edhe internetin.

Solidarizimi, por gjithashu edhe shakatë po vërehen gjithandej në rrjetet sociale duke e bërë këtë ndodhi të rëndë paksa më relaksuese.

E në këto ‘shaka’ është përfshirë edhe reperi Getoar Selimi.

Geti i ka lënë një koment Luana Vjollcës, kunatës së tij, në një fotografi që ajo ka postuar.

Në këto foto Luana shihet në një set profesional që ka realizuar për revistën angleze GlobalWoman.com në të cilat me të vërtetë shkëlqen.

Dhe Geti i ka shkruar: “Ti e paske bo tërmet”, duke dashur të shprehë se sa ‘bobatike’ duken fotografitë që ajo ka postuar pak momente para tërmetit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA ë (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)