'Elektrizohet' skena nga Rita Ora në Meksiko

  • 18 tetor 2019 - 22:06
'Elektrizohet' skena nga Rita Ora në Meksiko

Ylli kosovar me famë botërore, Rita Ora së fundi ka mbajtur një koncert në Meksiko.

Ajo ka performuar para mijëra fansave ku padyshim se ka elektrizuar edhe këtë skenë me performancën e saj.

Rita ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, disa fotografi nga koncerti, duke treguar se atmosfera ka qenë në kulm e gjithsesi edhe paraqitja e saj fizike ishte e mahnitshme dhe e veçantë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot Online)