Meda poston foto me vëllain, fansat mbesin gojëhapur

  • 19 tetor 2019 - 18:33
Meda poston foto me vëllain, fansat mbesin gojëhapur

Këngëtari i njohur Meda, jo rrallë në rrjetet sociale poston foto me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Mirëpo, pjesa tjetër e familjes është më pak e ekpozuar në publik.

Së fundmi Meda ka vendosur të na prezantojë edhe me një anëtar shumë të dashur të familjes së tij, të cilin nuk e kemi parë më parë.

Ai përmes një fotografie në Instagram nga ka njoftuar me vëllain e tij, mirëpo kjo foto ka shkaktuar konfuzion të madh tek fansat për shkak të ngjashmërisë së madhe.

Për më shumë vlerësojnei vetë:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

(Kosova Sot Online)