Wanda Nara poston fotografi ku kolegia e saj ishte topless

  • 22 tetor 2019 - 12:27
Wanda Nara poston fotografi ku kolegia e saj ishte topless

Wanda Nara si gjithmonë di si të jetë në qëndër të vëmëndjes.

Po kështu ka ndodhur dhe ditën e djeshme ku pak para se të fillonte emisioni ‘Tiki Taka’ ku është e ftuar shumë herë ajo ak postuar një foto në Instagram, ku kolegja e saj  Xhiorxhio Venturini shfaqet me gjoksin e zbuluar.

Nara e fshiu menjëherë foton, por ajo u mor menjëherë nga personat të cilët e panë të parët dhe ka bërë xhiron e rrjetit, pasi pamjet janë shumë të qarta.

(Kosova Sot Online)