Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

  • 09 nëntor 2019 - 09:49
Rita Ora rikthehet me një rol të ri filmik

Rita Ora krahas karrierës së suksesshme si këngëtare, kohë më parë e ka provuar vetën edhe si aktore.

Ndërsa, tani pas një pauze 28 vjeçarja është e gatshme të rikthehet me një rol të ri filmik.

Rita do të jetë pjesë e kastit të filmit “Twist”, e është një ripërpunim i ngjarjes së shtjelluar në romanin e famshëm “Oliver Twist”.

“Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe këtij kasti të mahnitshëm. Është e jashtëzakonshme të punosh me këta djem dhe me tërë ekipin çdo ditë, nuk mund të pres që të gjithë ta shohin në vitin 2020!”, ka shkruar këngëtarja shqiptare me famë botërore sipër fotografisë ku shihet së bashku me ekipin e filmit.

(Kosova Sot Online)