Rita Ora nga provat, tregon super-format

  • 07 dhjetor 2019 - 13:40
Rita Ora nga provat, tregon super-format

Rita Ora nesër pritet të performoj në një nga radiot më të mëdha britanike ‘Capital FM’.

29 vjeçarja publikoj së fundi fotografi nga provat për performancën e nesërm ku shihet së bashku me valltarët e saj.

“Prova, shihemi nesër Capital” ka shkruar Rita teksa shihet në një veshje të ngushtë e cila ia theksonte linjat perfekte të trupit.

Ndryshe, Rita së bashku me dy yjet tjera shqiptare Dua dhe Bebe u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti në Shqipëri duke dërguar edhe të holla për ndërtimin e disa shtëpive.

(Kosova Sot Online)